Hotel Astarea 3*, Mlini pri Dubrovniku
Dalmatinska harmonija
Popolnoma prenovljen Hotel Astarea v slikovitem zalivu Mlini, le 10 km od Dubrovnika, je pravi raj za sprostitev in uživanje. Prežet s sredozemskimi vonji omogoča oddih z nepozabnim razgledom na morje, izbranimi okusi in sproščenim vzdušjem v objemu narave – na plaži, bazenih ali v wellnessu.
Ponedeljek, 5. maj 2025
Hotel Astarea 3* po lanski rekonstrukciji odlikuje harmonična kombinacija sodobnega dizajna in sredozemske narave. Izbirate lahko med 307 prenovljenimi sobami in suitami z balkonom, vključno z družinskimi sobami, povezanimi s prehodnimi vrati, in udobnimi suitami s prostornimi terasami ter steklenimi stenami, ki zagotavljajo popolno zasebnost in nepozabno doživetje.
Iz sprostitve so v Mlinih naredili pravo umetnost. Kristalno morje in peščene plaže se ponujajo za kopanje ali večerni sprehod. Zunanja sladkovodna bazena – eden za odrasle, drugi za otroke – dopolnjujeta udobje, nov center Wellness & Spa pa razvaja s finsko in turško savno, notranjim bazenom ter sredozemskimi masažami. Najmlajši se medtem zabavajo v novem MaiSky Kids Clubu, mladina pa v prostoru z malim nogometom, biljardom in drugimi igrami.
Posebno doživetje je tudi kulinarika. Samopostrežna penzionska restavracija Astarea s panoramsko teraso vas bo med zajtrkom in večerjo navdušila z zdravimi jedmi iz lokalnih sestavin, na terasi plažne restavracije in bistroja Oleander pa sta hrana in vzdušje še bolj sredozemska in sproščena.
Basilico Pizza Pasta ponuja tudi pice z lokalnim navdihom (najboljša je menda Pica ribičeve žene), za dobro jutranjo kavo ali kozarec dalmatinskega vina ob sončnem zahodu pa zavijte na teraso bara Molino.
V skladu s trajnostno politiko družbe Maistra je prenovljeni hotel energijsko samooskrben, z uporabo kompostnika in izogibanjem embalaži za enkratno uporabo so drastično zmanjšali količino odpadkov, kopalniška oprema je varčna z vodo, na območju hotela pa je prepovedana tudi uporaba pesticidov. Z digitalno preobrazbo poslovanja pa so izboljšali tudi učinkovitost storitev in udobje gostov – denimo s 6. generacijo opreme Wi-Fi, pametnimi sobami ter sistemoma Smart Entrance in Flexkeeping.
P. S.: Dubrovnik lahko obiščete udobno, okolju prijazno in brez stresa s parkiranjem, saj tja iz Mlinov vozita redni liniji – tako avtobusna kot tudi ladijska!
Promocijsko sporočilo, foto: Maistra
Hotel Astarea
[email protected]
www.maistra.com